Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Film

Kultura - Film
4. březen 2013

Jeden svět 2013

Festival Jeden světVe společnosti existují aktuální témata, která si vyžadují pozornost. Mezi ta nejzávažnější patří například rasismus, diskriminace či xenofobie. A právě takovým to tématům je věnován již 15.ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět .

Číst dál...

Kultura - Film
18. únor 2013

La Película: Festival Španělských filmů ve Světozoru

Španělský film v PrazeOd 19. 2. bude v pražském kině Světozor probíhat již 8. ročník festivalu španělských filmů La Película. Jeho program se letos bude kromě aktuální španělské a iberoamerické tvorby soustředit především na tradici argentinského tanga. Návštěvníci festivalu se tak rozhodně mají na co těšit.

Číst dál...

Kultura - Film
13. prosinec 2012

Neočekává cesta s Bilbo Pytlíkem

HobitPrvní díl vytoužené trilogie Hobit je tady! Filmová adaptace díla J.R.R. Tolkiena získala název Hobit: Neočekávaná cesta. Bilbo Pytlík se v ní rozhodne vyrazit na nezvyklé a nebezpečné dobrodružství společně s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky.

Číst dál...

Kultura - Film
29. listopad 2012

Praho, má lásko

Film Praha, má láskoPovídkový film mladých studentských tvůrců z FAMU, který vstupuje do kin 22. listopadu, je příběhem těch, s nimiž jste možná ráno cestovali některou z tramvajových linek. Hlavní roli si v tomto filmu zahrála kultovní pražská sídliště a vy jste do jejich prostředí srdečně zváni!

Číst dál...

Kultura - Film
28. listopad 2012

10.Mezinárodní festival outdoorových filmů

Festival Outdoorových filmůPříznivci adrenalinových, dobrodružných, ale také cestopisných filmů by se měli mít na pozoru, neboť právě v těchto dnech probíhá 10. Mezinárodní festival outdoorových filmů. To, jaké filmy na něm můžete zhlédnout a kde projekce probíhají, vám prozradí následující článek.

Číst dál...

Kultura - Film
27. listopad 2012

Adrenalinová jízda Na divoké vlně

Na divoké vlněPremiéra nového filmu Na divoké vlně (Chasing Mavericks) dorazí na plátna kin již 22. listopadu.  Životní příběh talentovaného surfaře Jaya Moriartyho nikoho nenechá v klidu. V hlavní roli se můžete těšit na Johnnyho Westona a Gerarda Butlera, adrenalin, odhodlání a nebezpečí.

Číst dál...

Kultura - Film
22. listopad 2012

Atlas mraků: V mnoha ohledech výjimečný film

Atlas mrakůJeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku; obsazený hereckými hvězdami, z režisérské dílny trojice kultovních filmařů – Toma Tykwera a sourozenců Andyho a Lany Wachowských, podle knižního bestselleru Davida Mitchella. Film Atlas mraků.

Číst dál...

Kultura - Film
15. listopad 2012

Twilight sága opět zaplní česká kina

 Twilight Saga: Rozbřesk - 2. částTwilight sága si získala srdce a přízeň mnoha diváků a divaček po celém světě. Přiznám se, že díky prvnímu dílu si získala i mě, ale po zhlédnutí druhé části (zatím) posledního dílu s názvem Rozbřesk, bohužel musím říct, že můj obdiv k Belle, Edwardovi a všem ostatním je pryč.

Číst dál...

Kam zajít dál?

 • 10.Mezinárodní festival outdoorových filmů

  Příznivci adrenalinových, dobrodružných, ale také cestopisných filmů by se měli mít na pozoru, neboť právě v těchto dnech probíhá 10. Mezinárodní festival outdoorových filmů. To, jaké filmy na něm...

 • Adrenalinová jízda Na divoké vlně

  Premiéra nového filmu Na divoké vlně (Chasing Mavericks) dorazí na plátna kin již 22. listopadu.  Životní příběh talentovaného surfaře Jaya Moriartyho nikoho nenechá v klidu. V hlavní roli se můžete...

 • Atlas mraků: V mnoha ohledech výjimečný film

  Jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku; obsazený hereckými hvězdami, z režisérské dílny trojice kultovních filmařů – Toma Tykwera a sourozenců Andyho a Lany Wachowských, podle knižního...

 • Bloudění Tima Burtona v Temných stínech

  Když 10. května 2012 vstupoval do kin nový počin režiséra Tima Burtona a jeho klasického tandemu spolupracovníků, většina fanoušků zřejmě očekávala další skvělou show navazující na tradici...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top