Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Vystavy

Kultura - Výstavy
15. leden 2014

Výstava peníze a diskuze k ní

Tereza Petáková

Výstava penízeNárodní muzeum zve na cyklus diskuzních večerů Peníze hýbou světem, který navazuje na úspěšnou výstavu Peníze v Nové budově Národního muzea. Co způsobilo současnou ekonomickou krizi? Jak funguje trh s uměním? Lze za peníze koupit opravdu vše?

Číst dál...

Kultura - Výstavy
13. listopad 2013

Sbírkový den - Jak se psali dějiny

Napsal Marek Novák

Václavské náměstí s Národním muzeemNárodní muzeum zve veřejnost na pražský sbírkový den k projektu Europeana 1989, který se bude konat v neděli 17. listopadu 2013 od 10.00 do 18.00 hodin v Nové budově Národního muzea, symbolicky právě v den 24. výročí Sametové revoluce.

Číst dál...

Kultura - Výstavy
8. březen 2013

Národní technické muzeum: poučení nebo zábava?

Národní technické muzeumHledáte ideální program pro sebe a třeba i pro své děti na deštivý víkend? Vydejte se do Národního technického muzea, které nabízí několik pater poučení a pár koutů zábavy. Zda se v muzeu budete učit, bavit či oboje najednou, záleží tedy jen na vás.

Číst dál...

Kultura - Výstavy
28. únor 2013

Předjaří v Královské zahradě

Tulipány na jařePrávě v těchto dnech probíhá v Královské zahradě na Pražském hradě ojedinělá a dost možná i neopakovatelná expozice živých květin a historických svícnů s názvem Předjaří v Královské zahradě. Právě takto pojmenovala krátkodobou výstavu první dáma Livia Klausová.

Číst dál...

Kultura - Výstavy
12. únor 2013

Palác Kinských: návrat o několik tisíciletí zpět

Umění AsieModerní technologie, shon, nejnovější trendy? Máte chuť si od tohohle všeho odpočinout a přenést se na chvíli o pár tisíciletí zpět? Pak určitě zavítejte do paláce Kinských, v jehož prostorách se nachází stálá expozice Národní galerie s názvem Umění Asie a starověkého Středomoří.

Číst dál...

Kultura - Výstavy
6. únor 2013

Vydejte se po stopách dinosaurů v O2 aréně!

Putování s dinosauryPražská O2 aréna předvede jedinečnou show, kterou shlédly již milióny diváků po celém světě. Putování s dinosaury napříč milióny let! Velkolepá podívaná vypukne 15. února, uvede publikum v úžas, vytvoří tu správnou atmosféru a nezapomenutelné zážitky.

Číst dál...

Kultura - Výstavy
20. prosinec 2012

Kde v Praze najít betlémy

Vánoce a betlémyVánoce už klepou na dveře a většina z nás se chce v těchto dnech alespoň na moment zastavit, strávit nějaký čas s rodinou, přáteli a svými blízkými. Proč si ale také nedopřát jedno hezké odpoledne nad betlémy? V Praze jich bude letos k vidění spousta.

Číst dál...

Kultura - Výstavy
5. prosinec 2012

Výstava Jana Švankmajera o filmu a tvorbě

Kopulující achátyGalerie hlavního města Prahy zahájila v říjnu výstavu Jana Švankmajera s názvem Možnosti dialogu/Mezi filmem a volnou tvorbou. Její hlavní výhodou je, že se na ní návštěvníci mohou seznámit s tvorbou tohoto všestranného umělce v celé její šíři.

Číst dál...

Kam zajít dál?

 • Barvami Nepálu a Indie

  Když zhruba před dvěma lety odjížděl a vyprávěl všechny ty barvité představy, trochu jsme se o něj obávali, avšak dnes sedíme v kavárně Notabene, ulici Na Hrobci,  na jeho již druhé výstavě s touto...

 • Choco story odhaluje tajemství čokolády

  Je lahodná, podněcuje naše smysly a nedá se jí odolat. I tak by se pomocí několika slov dala popsat ona zázračná pochutina jménem čokoláda. Dopřáváme se ji ve chvílích naprosté pohody anebo naopak ve...

 • Dotkněte se pravěku s Národním muzeem

  Národní muzeum zve příznivce archeologie na akci plnou objevů a poznání Dotkni se pravěku aneb dny pravěkých řemesel, která se koná 27. a 28. září 2012 od 9.00 do 16.00 hodin v areálu Botanické...

 • Kde v Praze najít betlémy

  Vánoce už klepou na dveře a většina z nás se chce v těchto dnech alespoň na moment zastavit, strávit nějaký čas s rodinou, přáteli a svými blízkými. Proč si ale také nedopřát jedno hezké odpoledne nad...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top