30. září 2013

Přichází doba nošení svetrů

Napsal Reklamní sdělení

SvetryLetošní nádherné léto již neodvratně vystřídal podzim. Ale nemusí nám to být vůbec líto, protože i toto roční období nám může nabídnout ještě mnoho krásných teplých a slunečných dní. Nicméně chladnějšímu počasí je nutné se přizpůsobit a ranní a večerní chlad přivítat ve vhodném novém svetříku. A jaké jsou nové trendy?

Hitem letošního podzimu budou zcela nepochybně třpytivé pulovry v prodloužené délce ozdobené flitry a pajetkami v odvážných barvách např. fuchsiové, kobaltové, švestkové a bordó. Tyto pulovry lze skvěle kombinovat s tenkými legínami a semišovými kozačkami.

Velmi hezké jsou také pudrové tóny, jejichž subtilní barevnost se dá vhodně doplnit výraznější barvou. Hitem letošního podzimu bude kombinace béžové a tmavomodré či vínové.

Mimořádně aktuální bude také tzv. etno styl. Tomu budou na podzim dominovat především aztécké motivy. Návrháři se inspirovali v motivech těchto dávných civilizací a přenesli jejich vzory odvážně do úpletů.

Zkuste také stále moderní vrstvení. Trička, trika, svetříky, svetry, vestičky, vesty - to vše v nádherných barvách s poetickými názvy jako např. paprika, švestka, kari nebo čokoláda. Plné a syté podzimní barvy vínová, bordó se krásně doplňují například se smaragdově zelenou. 

Takže nezapomeňte, letošní barvená paletu podzimu bude ve znamení tónů hnědé, červené, žluté, oranžové, fialové a zelené. Různými kombinacemi těchto barev nic nezkazíte, ať už se budete pohybovat v oblasti tón v tónu či v oblasti výrazných kontrastů, jako třeba zde v barvách trička a bolerka.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Čím potěšíte milovníka piva?

  České pivo je v Čechách i zahraničích známou značkou, která dokonce nese i chráněné zeměpisné označení. Tento kvašený mok je v hospůdkách i domácnost hojně oblíben. Dokonce ani nedělí své...

 • Dyzajn Márket představí autorskou tvorbu

  Prodejní výstava autorské tvorby Dyzajn Márket proběhne v neděli 16. 12. 2012 od 10:00 do 19:00 hodin na piazzetě Nové scény Národního divadla. Svou původní tvorbu představí více jak 90 českých a...

 • Fashion markety bojují proti konfekci

  Také se vám zdá, že pokaždé, když přestoupíte z metra do metra či změníte linku tramvaje, jako by tam jeli stále ti stejní lidé? Džiny nijakého střihu, tmavě či světle modré, navlečené na mužích i...

 • Halloween versus Dušičky

  Všichni to jistě znáte. Oranžové dýně, obrázky čarodějnic a kostlivců na každém rohu a děti v nejrůznějších strašidelných maskách. Halloween. Na druhé straně pak decentní a nenápadný svátek Památka...

Mezi námi

top