Aktuality

3. prosinec 2012

Vánoce si můžete užít i v ZOO

Zoo Praha VánoceVánoční atmosféra, obzvlášť pokud je doplněna sněhem, vyzývá k procházkám uličkami Prahy, návštěvám vánočních trhů a zastávce na Staroměstském náměstí u vánočního stromu. Věřte ale, že speciální vánoční program najdete i jinde... Co třeba zajít výjimečně v zimě do ZOO?

Prosinec bude v pražské ZOO doslova nabitý, pojďme se podívat alespoň na část působivého programu. Další prosincové akce v ZOO najdete na těchto stránkách www.zoopraha.cz.

  • Třetího prosince se pak v ZOO rozsvítí vánoční stromek a ředitel Miroslav Bobek představí spolu s fotbalistou Karlem Poborským Toulavý autobus, projekt, který zajišťuje v Kamerunu autobusovou dopravu dětí z pralesních oblastí do školy. K vánočnímu stromku dorazte ve čtyři hodiny odpoledne, abyste rozsvícení nepropásli.
  • Pátého prosince budete moci od jedenácté hodiny dopolední potkat v ZOO Mikuláše, který pro vás bude mít, v případě, že jste byli poslední rok hodní, drobný dárek.
  • Dvacátého prosince ve dvě hodiny odpoledne začne křest knihy Sněhulka. Datum není náhodné, jedná se o 70. výročí prvního umělého odchovu mláděte ledního medvěda na světě. Autorem knížky je MVDr. Jan Vlasák.
  • Pokud si budete chtít na Štědrý den užít dopoledne v ZOO, nic vám v cestě stát nebude, zoologická zahrada bude otevřena až do dvou hodin odpoledne. Stejně tak tomu bude i na Silvestra.

Kromě speciálního programu si ZOO připravila i příjemný dárek pro návštěvníky. Celý prosinec platí Happy Mondays – všichni návštěvníci budou mít každé prosincové pondělí vstup za korunu.

A nezapomeňte, že adopce zvířete je skvělým vánočním dárkem. Pražská ZOO připravila speciální kampaň pro ta zvířata, která své adoptivní rodiče ještě vůbec nemají.Mezi temito zvířaty se vyskytuje například orlosup bradatý, chřestýš kostkovaný, lama vikuňa, ropucha jihoafrická nebo bažant Edwardsův. Vybrat si ale můžete i mezi již adoptovanými obyvateli ZOO.

Vánoce si můžete užít i v ZOOVánoce si můžete užít i v ZOOVánoce si můžete užít i v ZOOVánoce si můžete užít i v ZOOVánoce si můžete užít i v ZOO

Foto: ZOO Praha

Komentáře  

 
# Vánoce si můžete užít i v ZOO - City ZoneEleanore 2015-07-29 22:00
I have to thank you for the efforts yyou hve puut in penning this website.

I'm hoping to view the same high-grade comtent from you later on as well.
In fact, your creative writing abilities has encouraged mee to get
mmy own blog noww ;)

Feel free to visit my website ... Making
You Smile: [censored]://ww w.makingusmile. net,[censored]: //www.makingusm ile.net/the-ult imate-list-of-c areer-limiting- moves/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Lifestyle

Vliv stravy na člověka

Každého člověka ovlivňuje nejen to, jakou stravu konzumuje, ale i to, jakou stravu konzumoval v období dětství a dospívání a dokonce i to, jakou stravu konzumovala jeho matka během těhotenství a kojení. Tuto skutečnost ukazovala Ing. Průchová na několika případech.

Číst dál...

Autem do města i terénu?

Trendem posledních let při výběru automobilu do města se stále častěji stávají vozy z kategorie SUV nebo přímo terénní. Jedním z hlavních reprezentantů této třídy je Land Rover. Člověk si představí robustní výkon, moderní design s nadčasovými technologiemi, a především zaručenou spolehlivost.

Číst dál...

Mezi námi

top