Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Zdraví

12. listopad 2013

Nebojte se plastické operace prsou

Měření obvodu hrudníkuŽeny, které pravidelně navštěvují posilovnu, chodí běhat a stravují se zdravě, pravděpodobně mohou být pyšné na své tělo. Co když ale některé dělají pro dokonalou postavu vše, co se dá, ale přesto zbývá jedna drobnost, která je stále trápí?  A co když jsou tyto drobnosti vlastně dvě? Co když ženy nejsou spokojené se svými ňadry?

Prsa je možné posilováním zpevnit a pomocí vhodné podprsenky i trochu zvětšit a pěkně vytvarovat. Tvar prsou je částečně možné ovlivnit i tím, že se zpevní prsní svaly přímo nad prsy a přední deltové svaly na zadní straně ramen. Co však dělat, když ani to nestačí a ženy jsou nespokojená především s velikostí svých ňader? V tomto případě nezbývá, než podstoupit plastickou operaci prsou a nechat si ňadra zvětšit.

Augmentace prsou

Augmentace prsou neboli jejich zvětšení, je dnes už vcelku běžnou operací, kterou podstupuje stále více žen. Mezi tyto ženy už dávno nepatří jen modelky nebo celebrity, ale i „obyčejné“ ženy, které si chtějí např. zvýšit své sebevědomí. Počet plastických operací (a to nejen operací prsou) roste v posledních letech přímo geometrickou řadou.


Proč? Tyto typy operací se stávají cenově dostupné pro stále větší počet lidí, plastika prsou už ve společnosti není vnímána jako cosi zvláštního a exotického, ale jako zcela běžná věc. Ženy, které jsou především díky médiím dennodenně konfrontovány s obrazy krásných modelek a hereček, touží po tom, aby se těmto dokonalým kráskám vyrovnaly.

Plastické operace plní sny

Výhodou plastických operací je především to, že mnohdy dokážou doslova splnit sny a učinit něčí život kvalitnějším a šťastnějším. Konkrétně při plastice prsou se využívají silikonové implantáty nejrůznějších tvarů a velikostí, takže každá žena může dostat přesně to, po čem touží.

Více informací o zvětšení prsou lze nalézt na http://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou nebo na  http://www.plasticka-chirurgie.info/zakroky/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Boom estetické chirurgie

  Nové technologie, nové medicínské postupy, vysoký počet zdárně provedených operací. Toto vše se netýká jen klasické operační medicíny, ale i současné plastické chirurgie, která za několik...

 • Do jara s novou dávkou energie

  Zimní časy naštěstí zlehka polevují a dovolují nám těšit se na první jarní dny. Bohužel změna teplot s sebou přináší zvýšené množství jarní únavy, chřipek a vyčerpání. Proto je vhodné se na...

 • Do zubní ordinace s úsměvem

  Prohlíželi jste si fotky z letní dovolené a zjistili jste, že se na nich málo usmíváte? Napadlo vás, že to možná není tím, že byste si dovolenou neužívali, ale tím, že se podvědomě snažíte schovat...

 • Esoterická škola Martina Ospalíka

  Reiki je prastará léčitelská metoda, které pochází z Japonska. K nám se dostala díky jejímu znovu objeviteli, kterým byl Mikao Usui. Ten se rozhodl zasvětit do tajů tohoto prastarého léčitelského...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top