20. listopad 2012

Podzim rozzáří soutěže krásy pražských VŠ

Finalistky Miss UK Pochmurné podzimní dny v následujících týdnech zpříjemní hned dvě vysokoškolské soutěže krásy. O titul Miss se utkají studentky Vysoké školy ekonomické a Univerzity Karlovy. Velká finále se uskuteční ve známých pražských klubech SaSaZu a Roxy.

Jako první objevíme vítězku Miss VŠE. Velké finále 4. ročníku soutěže vypukne 22. listopadu 2012 v 21 hodin v klubu SaSaZu. Pokud se na tuto akci vypravíte, pozor na dresscode, pánové obléknou ideálně bílou košili doplněnou kravatou, dámy pak samozřejmě šaty. Již nyní jsou v předprodeji lístky v síti Ticketpro, cena pro studenty VŠE v předprodeji je 100 Kč, pro ostatní 200 Kč. Na místě si pak připlatíte 50 Kč.

Z deseti nominovaných krásek budou novou Miss vybírat přímo návštěvníci klubu v průběhu večera. Již nyní se ale můžete i vy zapojit do hlasování o Miss Sympatie a Miss Úsměv, neboť hlasování probíhá online na webových stránkách www.MissVSE.cz. Celým večerem Vás provede Miss VŠE 2011 Daniela Ludvíková společně s moderátorem Kazmou Kazmitchem.

O týden později, 29. listopadu 2012 začne v klubu Roxy vyhlášení Miss UK. I na tuto akci si můžete koupit vstupenky už nyní – v předprodeji vás vyjdou na 100 Kč. Pokud si lístek budete kupovat až na místě, studenti si ho do 21 hodiny budou moci zakoupit za stejnou cenu jako v předprodeji, po 21 hodině za 140 Kč a ostatní za 200 Kč. Hostem večera bude kapela Toxique.

Která z osmi nominovaných slečen se v hlavní kategorii stane Miss, rozhodne odborná porota. V dalších soutěžích ale můžete hlasovat i vy. V kategorii Múza UK dostaly finalistky příležitost napsat svůj prezidentský projev, u které se cení nápad, chytrost, vtip i originalita. Texty prezidentských projevů jsou zveřejněny na webu: www.ceskapozice.cz. Podle posudků hodnotitelů (z řad redakce České pozice a z Univerzity Karlovy), čtenosti článku a jejich obliby na sociálních sítích bude vybrán nejlepší text. Cena vítězce této kategorie bude předána rovněž v klubu Roxy, a to šéfredaktorem České pozice Istvánem Lékem. O titulu Miss UK Sympatie rozhodnou během večera přímo návštěvníci akce. Na stránkách www.expresradio.idnes.cz se bude hlasovat o vítězce poslední kategorie – Miss UK Internet.

Další informace naleznete na www.missuk.cz.

Svou vlastní soutěž krásy má i Česká zemědělská univerzita, ta ale letošní titul udělovala už v květnu. Titul Miss Agro 2012 získala Lenka Stančeková.

Foto: www.missuk.cz

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Čím potěšíte milovníka piva?

  České pivo je v Čechách i zahraničích známou značkou, která dokonce nese i chráněné zeměpisné označení. Tento kvašený mok je v hospůdkách i domácnost hojně oblíben. Dokonce ani nedělí své...

 • Dyzajn Márket představí autorskou tvorbu

  Prodejní výstava autorské tvorby Dyzajn Márket proběhne v neděli 16. 12. 2012 od 10:00 do 19:00 hodin na piazzetě Nové scény Národního divadla. Svou původní tvorbu představí více jak 90 českých a...

 • Fashion markety bojují proti konfekci

  Také se vám zdá, že pokaždé, když přestoupíte z metra do metra či změníte linku tramvaje, jako by tam jeli stále ti stejní lidé? Džiny nijakého střihu, tmavě či světle modré, navlečené na mužích i...

 • Halloween versus Dušičky

  Všichni to jistě znáte. Oranžové dýně, obrázky čarodějnic a kostlivců na každém rohu a děti v nejrůznějších strašidelných maskách. Halloween. Na druhé straně pak decentní a nenápadný svátek Památka...

Mezi námi

top