Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu
11. listopad 2012

Zajímavé batohy (nejen) pro děti

Děti ve školeBlíží se Vánoce a vy nevíte, jaký dárek pořídit svým dětem? Věřte, že ten správný batoh do školy bude zajisté vhodným dárkem jak pro předškoláky, kteří se už nemohou dočkat 1. září, tak pro ty starší, kteří sice batoh mají, ale touží po novém, lepším, modernějším.

Jak vybrat ale ten správný, když nabídka batohů je na našem trhu tak široká? Jaký zvolit materiál, jakou barvu, jaký design? A co když se dítěti batoh nebude líbit, v jakých cenových relacích batoh vybírat?

Předně vycházejte z věku dítěte a z toho, jakou třídu základní školy navštěvuje. Potřeby školáků a studentů jsou totiž odlišné. Zatímco batohy mladších dětí by měly být především praktické a přiměřeně velké a dostatečným počtem oddělených prostorů, batohy pro starší děti by především měly v první řadě odpovídat jejich osobnímu vkusu a měly by jít s módou. (I u koupě batohů pro mladší děti však doporučujeme zvážit hledisko osobních preferencí dětí.)

Batohů pro malé školáky a školačky existuje nepřeberné množství, nedělí se pouze na ty pro děvčata a pro chlapce, ale i třeba na ty pro milovníky pohádek nebo milovníky sportu, superhrdinů, nebo různých moderních barevných abstraktních motivů.

U batohů pro studenty středních škol bývá výběr batohu komplikovanější. Je zde třeba zvážit i některá další kritéria, např. zda student bude ve svém batohu přenášet notebook (případně jak velký notebook) apod. V tomto případě je vhodná přímo koupě batohu na notebook, ve kterém však samozřejmě lze přenášet i jiné věci.  

Co říci na závěr? Sami si jistě vzpomínáte na dobu, kdy jste chodili do školy a záviděli jste svým spolužákům batohy, které měly originální potisky. Dopřejte tedy svým dětem to pravé potěšení ze školních dnů, pořiďte jim batoh plný vychytávek, díky kterému mezi svými spolužáky nejen zazáří, ale díky kterému se budou do školy každý den těšit.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Čím potěšíte milovníka piva?

  České pivo je v Čechách i zahraničích známou značkou, která dokonce nese i chráněné zeměpisné označení. Tento kvašený mok je v hospůdkách i domácnost hojně oblíben. Dokonce ani nedělí své...

 • Dyzajn Márket představí autorskou tvorbu

  Prodejní výstava autorské tvorby Dyzajn Márket proběhne v neděli 16. 12. 2012 od 10:00 do 19:00 hodin na piazzetě Nové scény Národního divadla. Svou původní tvorbu představí více jak 90 českých a...

 • Fashion markety bojují proti konfekci

  Také se vám zdá, že pokaždé, když přestoupíte z metra do metra či změníte linku tramvaje, jako by tam jeli stále ti stejní lidé? Džiny nijakého střihu, tmavě či světle modré, navlečené na mužích i...

 • Halloween versus Dušičky

  Všichni to jistě znáte. Oranžové dýně, obrázky čarodějnic a kostlivců na každém rohu a děti v nejrůznějších strašidelných maskách. Halloween. Na druhé straně pak decentní a nenápadný svátek Památka...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top