Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Cestování

9. září 2013

Rhodos pro všechny příležitosti

Napsal Reklamní sdělení

Rhodos pro všechny příležitosti

Patří mezi nejkrásnější řecké ostrovy. Nabízí spoustu přírodních krás i řadu míst k rekreačnímu vyžití. Představujeme trojici hotelů, mezi kterou si vybere každý. Ostrovní město Rhodos patří ke klenotům antického světa. V malebných uličkách najdeme řadu starořeckých pamětihodností i příjemné taverny a kavárny.

Pro ty, co hledají něco jednoduššího

Ne každý hledá na dovolené luxus. Leckomu stačí pokoj či apartmán kde může přespat – vždyť zbytek dne stejně stráví na pláži či na výletech po památkách. Apartmány a pokoje Meropi jsou jedním tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí svoji dovolenou strávit aktivněji a nechtějí za ubytování tolik platit. A současně přesto dostat odpovídající kvalitu a čistotou.

Tento apartmán je vhodný také pro ty, kteří chtějí poznat pravé řecké gurmánské speciality a nechtějí se tím pádem tedy stravovat v hotelu – základní verze ubytování je nabízena bez stravy. Stejně tak je ale možné snídani či polopenzi dokoupit. V apartmánech se lze připojit k internetu a zařídit klimatizaci. Do centra to je nedaleko.

Přečtěte si více o apartmánech Meropi.

Pro ty, kteří hledají luxus

Absolutní relax a rozmazlování – to je pětihvězdičkový hotel Atrium Palace Thalasso Spa & Villas. Nabízí vše potřebné pro ty, kteří chtějí o své dovolené vše hodit za hlavu a nechat se doslova obskakovat a vychutnat si dobré jídlo a pití.

Hotel nabízí sportovní vyžití i animační programy pro děti a večerní zábavu pro dospělé, pláž je co by kamenem dohodil a náročnější hosti ocení i fitness centrum či saunu. V celém komplexu je možné nakupovat v řadě obchůdků nebo si vychutnat místní (i zahraniční) speciality v několika restauracích. Pro ty, kteří si dovolenou užívají všemi smysly, je samozřejmě k dispozici i stravování formou all inclusive.

Přečtěte si více o pětihvězdičkovém hotelu Atrium Palace Thalasso Spa & Villas.

Pro ty, kteří si chtějí dovolenou užít bez dětí

Ne každý má rád dětský křik, pobíhající děti kolem bazénu, stříkající vodu a další rozpustilosti, které malé ratolesti dokáží natropit – zvlášť pokud se jedná o děti cizí. Hotel Aquagrand Exclusive Deluxe Resort proto nabízí příjemnou dovolenou všem párům, kteří si chtějí na své dovolené užít zasloužený klid. V tomto hotelu není pro dětský křik místo – ubytování nabízí pouze dospělým.

Pro páry je zde připravena řada kratochvílí – od golfu přes nákupy až sauně a józe. Snídaně jsou formou bohatého bufetu a je možné dokoupit polopenzi. Jinak v komplexu najdete řadu restaurací s místní i mezinárodní kuchyní.

Přečtěte si více o hotelu Aquagrand Exclusive Deluxe Resort.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Pneumatiky pro každé auto

  Pneumatiky nejsou žádná věda, i když by se to tak na první pohled mohlo zdát. Pneumatiky musí být kvalitní a mít správnou velikost a výšku dezénu. Pro zimní i letní období musíme volit speciální...

 • Autem do města i terénu?

  Trendem posledních let při výběru automobilu do města se stále častěji stávají vozy z kategorie SUV nebo přímo terénní. Jedním z hlavních reprezentantů této třídy je Land Rover. Člověk si představí...

 • Celý Václavák bez aut jednou za měsíc

  V neděli 6. května se letos již podruhé uzavře na jeden den Václavské náměstí automobilové dopravě. Václavák bez aut si budou moci návštěvníci užívat již od 8.00 do 18.00 hodin. V 10:00 hodin začne i...

 • Cestovatelský festival Kolem Světa

  Ve dnech 23. a 24. března 2013 se v Praze bude konat již 20. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který přivítá mnoho známých tváří. Cestovatelé a fotografové na festivalu představí své...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top