Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Cestování

12. květen 2013

Na dovolenou do Chorvatska nebo Černé hory

Napsal Reklamní sdělení

ChorvatskoBlíží se léto a s ním čas dovolených. Oblíbenou destinací pro trávení letního času je právě krásné pobřeží v Chorvatsku či nově objevované Černé Hory. Krásy obou zemí můžete najít nejen na pobřeží. Své kouzlo má příroda i památky ve vnitrozemí.

Pobřeží Chorvatska okouzluje návštěvníky svojí členitostí s řadou kouzelných zátok, ostrůvků a ostrovů a samozřejmě krásným čistým mořem.

Dovolená v Chorvatsku poskytne turistům řadu typů možností ubytování a to i pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete v hotelech, penzionech, apartmánech nebo v soukromí. Možností jsou i různé typy ubytování v kempech.

Dovolená v Černé Hoře a Chorvatsku nabízí mnoho možností vyžití. Odjedete s řadou zážitků z dovolené prožité právě podle vašich představ.

Neváhejte a rozhodněte se vyjet na dovolenou právě do oblasti Balkánu. Jednu z nejširších nabídek  vlastních zájezdů do Chorvatska nebo Černé Hory má cestovní kancelář Vítkovice Tours. Cestovní kancelář nabízí různé typy ubytování od jednoduše zařízených apartmánů až po all inclusive resorty.

Dovolenou si naplno užijete i s dětmi. V některých centrech nabízí cestovní kancelář programy pro celou rodinu s českými animátory.

Netradiční forma pro trávení dovolené na pobřeží je dovolená na lodi. Pokud letos hledáte změnu, než tradiční polehávání na rozpálených plážích, využijte pozvání na týdenní plavbu lodí. Výhodou takto strávené dovolené je poznání řady překrásných zákoutí Chorvatska a navštívení řady zajímavých měst. Jachty jsou pro 20-30 osob a nabízejí veškerý komfort. V případě, že vyrazíte s větší partou přátel, můžete si jachtu pronajmout i celou jen pro sebe. Lodě vyplouvají letos na 4 trasách. Plavba lodí je zaručeným zážitkem.

Na dovolenou do Chorvatska můžete jet autem, autobusem a dnes i letět letadlem z Ostravy nebo Prahy. Cesta letadlem trvá přibližně 2 hodiny.

Pokud se vám nechce jít koupit zájezd přímo do kamenné pobočky cestovní kanceláře, ušetřete čas a kupte zájezd online na webu www.ckvt.cz.

Komentáře  

 
# ChorvatskoIvan 2015-03-28 14:23
Do Černé hory se chci někdy podívat, to je můj sen, jelikož ty města tam jsou nádherné u toho moře. Bohužel však moc není moc nabídek a tak vždy jezdím s cestovkou Alexandria do Chorvatska. Příjemné je, že díky tomuto portálu [censored]://ww w.plnapenezenka .cz/obchody/ck- alexandria se mi vrátí část peněz zaplacených za dovolenou zpět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Na dovolenou do Chorvatska nebo Černé hory - City ZoneRetha 2018-11-20 01:42
I see you don't monetize your website, don't waste
your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

Also visit my website ... BestHenry: [censored]s://C leverRemona.blo gspot.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Pneumatiky pro každé auto

  Pneumatiky nejsou žádná věda, i když by se to tak na první pohled mohlo zdát. Pneumatiky musí být kvalitní a mít správnou velikost a výšku dezénu. Pro zimní i letní období musíme volit speciální...

 • Autem do města i terénu?

  Trendem posledních let při výběru automobilu do města se stále častěji stávají vozy z kategorie SUV nebo přímo terénní. Jedním z hlavních reprezentantů této třídy je Land Rover. Člověk si představí...

 • Celý Václavák bez aut jednou za měsíc

  V neděli 6. května se letos již podruhé uzavře na jeden den Václavské náměstí automobilové dopravě. Václavák bez aut si budou moci návštěvníci užívat již od 8.00 do 18.00 hodin. V 10:00 hodin začne i...

 • Cestovatelský festival Kolem Světa

  Ve dnech 23. a 24. března 2013 se v Praze bude konat již 20. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který přivítá mnoho známých tváří. Cestovatelé a fotografové na festivalu představí své...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top