Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Cestování

6. květen 2013

Party na pláži v Chorvatsku ožívá!

Napsal Reklamní sdělení

Párty na plážiKaždý asi pamatuje jednu z prvních dovolených v Chorvatsku. Doba osamělých pláží je pryč, stejně tak doba rodinných dovolených na přeplněných plážích hrajícími si dětmi. Vítejte v Novém Chorvatsku, vítejte v ráji mladých lidí, vítejte na pláži Zrće!

Nonstop otevřené Open air kluby s bazény, sluncem zalité oblázkové pláže, tisíce lidí v ze všech koutů světa a na podiu světoví DJs. Jedno v jaký čas dorazíte na pláž a jaký klub zvolíte, party na Zŕce běží dnem i nocí. Party na lodi? Proč ne, nic zde není nemožné.

Někteří nazývají pláž Zrće novou Ibizou. Největší klub Papaya leží na kraji pláže, v jinak klidném místě. Nikdo neřeší, co bude další den, na party se vyráží klidně v brzkých ranních hodinách, hudební vibrace v okolí Zrće rozproudí krev a dodají každému dostatek energie.

Krásně navržený je klub Kalypso na severním konci pláže, jeden ze tří největších klubů. Sledovat party v klubu můžete i z manželské postele. Aquarius potěší všechny příznivce hlasité muziky. Špičkou je klub Papaya s jednotlivými terasovitými plošinami, open-air tanečním parketem, bazény s tobogány a nejlepší zvukovou aparaturou v Chorvatsku.

Cestou na pláž nelze minout překrásné tanečnice v bikinách na vyvýšených pódiích. V teplém počasí vydrží tančit desítky minut a neustále vlní opáleným tělem v rytmu muziky. Samotná pláž leží v chráněné zátoce s tyrkysově modrou vodou. Oblázkový vstup do moře je vynikající ke koupání.

“Pláž Zrće je ráj, Dav začal šílet a měnit texty. Při party hymně Miami 2 Ibiza lidé křičeli na konci každé věty Pag. Nikdy jsme se s ničím podobným nesetkali.“ Prohlásili Sweedish Mafia po vystoupení v roce 2012. “Přijet na Zrće je jako dostat 72 hodin plážových party, after-beach party, klubových party, party na lodi a party při východu slunce. Nikde jinde jsme nevydrželi nabiti energií a vzrušením tak dlouho.“ Komentuje při odjezdu parta mladíků z Anglie.

Pag je největší chorvatský ostrov (ačkoliv je technicky spojen mostem s pevninou) a jeden ze stovek ostrovů středozemního moře. Pláž Zrće na ostrově Pag leží 3 km od města Novajla – jenom jednu hodinu a dvacet minut autobusem ze Zadaru, 11 hodin z Prahy. Letní zábavu na pláži Zrće můžete poznat s PartyKýbl.cz, který nabízí 4 dny plné zábavy v Chorvatsku. Užijte si jiný typ letní dovolené v Chorvatsku.

Každý rok připravují kluby ve spolupráci se zahraničními partnery našlapaný program. Hitem letošního léta je jednoznačně Zrće Spring Break Festival, kterým odstartuje letní sezóna a Fresh Island Festival s Hip Hip hvězdou Snoop Doggem. Vstupné na 3 denní festivaly se pohybuje okolo 35€, stůl ve VIP prostoru na 102€ na osobu., kde lístek navíc zahrnuje půl lahve alkoholu, nealkoholické nápoje a služby překrásných obsluhujících dívek. Ceny jsou na přímořské letovisko rozumné - velký party kýbl koktejlu na baru 20€, vychlazené pivo 2,50€.

Pag je krásný dramatický ostrov, sépiové barvy a skalnaté přechody střídají borovicové háje. Jako by se člověk na chvíli ocitl ve filmu. Bohatá kultura a historie vytvářená po staletí Římany, Slovany, Benátčany, Rakušany a Francouzi. Kromě klubů je na ostrově spousta věcí, co dělat. Pokud vyrazíte na Pag koncem července, probíhá zde místní karneval. Nenechte si ujít kolo, divoký slovanský tanec, a přehlídku tradičních obleků. Hlavní náměstí je zaplněno tanečníky a hudebníky. Něco opravdu speciálního jsou baskotini, křupavé sušenky vyrobené pouze v kuchyni Benediktinského kláštera podle tajného receptu. Jezte je samotné namočené v bílé kávě nebo namočené v medu.

Nikde jinde není něco jako ostrov Pag a pláž Zrće. Kdo nezažije, neuvěří.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Pneumatiky pro každé auto

  Pneumatiky nejsou žádná věda, i když by se to tak na první pohled mohlo zdát. Pneumatiky musí být kvalitní a mít správnou velikost a výšku dezénu. Pro zimní i letní období musíme volit speciální...

 • Autem do města i terénu?

  Trendem posledních let při výběru automobilu do města se stále častěji stávají vozy z kategorie SUV nebo přímo terénní. Jedním z hlavních reprezentantů této třídy je Land Rover. Člověk si představí...

 • Celý Václavák bez aut jednou za měsíc

  V neděli 6. května se letos již podruhé uzavře na jeden den Václavské náměstí automobilové dopravě. Václavák bez aut si budou moci návštěvníci užívat již od 8.00 do 18.00 hodin. V 10:00 hodin začne i...

 • Cestovatelský festival Kolem Světa

  Ve dnech 23. a 24. března 2013 se v Praze bude konat již 20. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který přivítá mnoho známých tváří. Cestovatelé a fotografové na festivalu představí své...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top