Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Cestování

23. září 2012

Autem do města i terénu?

Napsal Reklamní sdělení

Range Rover do městaTrendem posledních let při výběru automobilu do města se stále častěji stávají vozy z kategorie SUV nebo přímo terénní. Jedním z hlavních reprezentantů této třídy je Land Rover. Člověk si představí robustní výkon, moderní design s nadčasovými technologiemi, a především zaručenou spolehlivost.

Automobilová značka Land Rover řadu let nevyrábí již pouze modely do extrémního terénu, mezi které samozřejmě patří známé Defendery, ale také automobily pro všední použití a do lehčího terénu, které nesou označení Freelander.

Dnes i v historii se automobilka vždy snažila vyrábět modely té nejvyšší možné kvality. Toho vždy dosahuje výběrem těch nejlepších materiálů a v neposlední řadě také řemeslnou dovedností a nejmodernějšími technologiemi.

Mezi nejznámější model automobilky patří uznávaný a úspěšný model Range Rover. Tento typ vozu je vyráběn již ve třetí generaci, která zase posouvá vybavení a zpracování mnohem dále.

Dalším oblíbenými modelem řady řidičů je Land Rover Discovery, který se vyznačuje vyšším výkonem, nižší spotřebou a jízdními vlastnostmi mimořádnými pro tuto velikost. Nový dieselový motor okouzluje fantasticky tichým chodem, enormní trakční kapacitou a moderní úsporností.  Řemeslné zpracování vozu je prvotřídní a je provedeno bez kompromisů.

Pro aktivní lidi je perfektním vozidlem Freelander, který poskytuje řidičovi volnost. Budoucí vlastníky vždy přesvědčí nápaditým a účelným designem. Díky moderním technologiím, které využívá, zvládá i obtížný terén. Přesto nabízí řidičům  pohodlí, dobrou ovladatelnost a kultivované jízdní vlastnosti prvotřídní limuzíny.

Nejnovějším a nejmodernějším modelem značky Range Rover je coupé se senzačním designem, které nese jméno Evoque.  Jízda v něm je svižná a jeho ovládání je dynamické a technicky vytříbené. Řadou odborníků je označován za nejhezčí a nejkompaktnější Range Rover všech dob. 

Pokud chcete vlastnit  některý z uvedených modelů nebo se podívat na další, zajděte na stránky www.jaguar-landrover-praha.cz, kde najdete i autorizovaný servis vozů.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Pneumatiky pro každé auto

  Pneumatiky nejsou žádná věda, i když by se to tak na první pohled mohlo zdát. Pneumatiky musí být kvalitní a mít správnou velikost a výšku dezénu. Pro zimní i letní období musíme volit speciální...

 • Autem do města i terénu?

  Trendem posledních let při výběru automobilu do města se stále častěji stávají vozy z kategorie SUV nebo přímo terénní. Jedním z hlavních reprezentantů této třídy je Land Rover. Člověk si představí...

 • Celý Václavák bez aut jednou za měsíc

  V neděli 6. května se letos již podruhé uzavře na jeden den Václavské náměstí automobilové dopravě. Václavák bez aut si budou moci návštěvníci užívat již od 8.00 do 18.00 hodin. V 10:00 hodin začne i...

 • Cestovatelský festival Kolem Světa

  Ve dnech 23. a 24. března 2013 se v Praze bude konat již 20. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který přivítá mnoho známých tváří. Cestovatelé a fotografové na festivalu představí své...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top