Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Bydlení

11. listopad 2012

Stěhování a jak na něj

Napsal Reklamní sdělení

Stěhujete se?Konečně je to tu. Ušetřili jste na nový byt, který je o hodně větší  a v lepší lokalitě než ten, ve kterém bydlíte doposud. Už se nemůžete dočkat, až v něm budete bydlet, ale zbývá ještě drobná nepříjemnost – stěhování.  Jak si ho co nejvíce ulehčit a zpříjemnit?

Začněte tím, že si vyberete firmu, jejíchž služeb využijete. Na stránkách firmy většinou najdete mnoho důležitých informací, včetně seznam toho, v čem vám firmě může pomoci, co vám poskytne zdarma apod. Uděláte si také představu o tom, kolik vás stěhování bude stát, nejen peněz ale i času.

Stěhujete-li se v rámci Prahy a hledáte-li levné stěhování, je pro vás ideální využít třeba služeb stěhovací firmy Podrazil, neboť tato firma s dlouholetou tradicí se primárně zaměřuje právě na stěhování v Praze (je však možné se dohodnout i na stěhování napříč republikou). Firma Podrazil je schopna přestěhovat nejen jednotlivce, ale můžete ji využít i při stěhování firmy, strojů nebo třeba uměleckých děl.

Máte-li za sebou fázi výběru firmy, je třeba začít balit. Nestyďte se a přizvěte si na pomoc své příbuzné, přátelé nebo známé. Věřte tomu, že sami balení a přemisťování těžkých předmětů jen těžko zvládnete, navíc ve větší společnosti bude při balení i větší zábava. Věci, které s sebou nebudete chtít stěhovat, si možná rádi ponechají vaši přátelé a pokud ne, postará se o jejich likvidaci často právě stěhovací firma.

Do čeho zabalit věci, které si naopak s sebou přestěhovat chcete? Jelikož kufrů a tašek pravděpodobně vlastníte jen omezené množství, opatřete si různé krabice, igelitové pytle a přepravky. Na balení křehkých věcí je ideální bublinková fólie, jejíž přítomnost ve vašem bytě ocení především děti.  Již zmiňovaná firma Podrazil poskytuje svým zákazníkům některý obalový materiál dokonce zdarma.

Při balení dbejte pokud možno na to, abyste věci v krabicích a pytlích měli uložené podle určitého systému. Věřte totiž, že při vybalování ve vašem novém bytě to zajisté oceníte.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Dřevostavby na klíč

  Uvažujete o stěhování z malého bytu do rodinného domku a rádi byste si nechali postavit dřevostavbu na klíč? Stavební společnost Stavex je skutečným odborníkem na výstavbu těchto typů domů....

 • Firma SWN nabízí krásné schody nejen v ČR

  Krásné a masivní schodiště je vždy srdcem každého domu. Uvažujete, že si postavíte svůj vysněný rodinný dům? Jistě by v něm nemělo v žádném případě chybět výjimečné schodiště, které okouzlí každého...

 • I bazén potřebuje údržbu

  I přesto, že z bazénu plynou povětšinou samé výhody, může se stát, že někdo bude brát jeho údržbu jako jednu z jeho hlavních nevýhod. Po lidech koluje fáma, že udržovat bazén v dobré kondici je velmi...

 • I bydlení potřebuje osvěžit

  Zvažujete čím si udělat radost nebo dopřát rodině společný dárek, který si všichni budou moci užít. Jednou z množností je vybavit svůj dům či byt novým kusem nábytku, který osvěží domácnost, a...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top