Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Bydlení

1. říjen 2012

Kovové garnýže do moderního bytu

Napsal Reklamní sdělení

Kovové garnýžeGarnýž není exotické jídlo, podivuhodné zvíře nebo jen zvláštně znějící cizí slovo, je to součást mnoha interiérů.  Bez garnýží bychom si v bytě jen těžko pověsili záclony či závěsy a uchránili tak své soukromí před pohledy zvědavých sousedů. Bez garnýže a na ní pověšených závěsů by naše oblíbená kavárna jen stěží vypadala tak mile a útulně.

Stručně a jednoduše, garnýž je dnes součástí každého moderního bytu. Ačkoli dříve byly v oblibě především garnýže a záclonové tyče dřevěné, dnes se používají výhradně garnýže a záclonové tyče kovové. Výhodou těchto galvanicky pokovených tyčí je jednak to, že jsou bezúdržbové a jednak to, že jejich životnost je výrazně delší než životnost garnýží vyrobených z jiných materiálů (pohybuje se okolo třiceti let). 

U galvanicky pokovených tyčí je možnost vybrat si svou garnýž z mnoha efektů kovu (chrom, nerez, saténový nikl, měď, stříbro, mosaz, zlato, onyx a mnoho dalších). Taktéž výběr tvaru garnýže je pestrý. Zákazníci si mohou zakoupit garnýže hranaté, extravagantní, klasické, kavárenské, minigarnýže, vitrážky, lankové či dětské.

Na internetových stránkách prodejců navíc existuje možnost „sestavení vlastní garnýže“. Z více jak dvou tisíc položek si zákazníci vyberou ty, které jim nejvíce vyhovují a jejich kombinací si pak vytvoří svou vlastní originální garnýž.
Přestože u prestižních garnýží se ceny pohybují v řádech tisícikorun, hezké koncovky na záclonové tyče, např. ty dětské ve tvaru medvídka či panenky, lze pořídit do stokoruny. Nejedná se tedy o nikterak drahou záležitost, a přesto věřte, že tato maličkost děti potěší a jejich pokoj zútulní.
Pokud tedy chcete, aby váš byt byl moderní, a přesto originální, výrobky v něm nikterak drahé, a přesto kvalitní, pokud si nemáte kam pověsit záclony a závěsy, určitě navštivte některých z internetových nebo kamenných obchodů.

Foto: www.garnyzekovove.cz

Komentáře  

 
# takový musím mítDáša 2012-10-01 23:02
Perfektní tyčky na záclony. Takové chci mít také doma. Pěkná zakončení a doopravdy kvalitní materiál...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Dřevostavby na klíč

  Uvažujete o stěhování z malého bytu do rodinného domku a rádi byste si nechali postavit dřevostavbu na klíč? Stavební společnost Stavex je skutečným odborníkem na výstavbu těchto typů domů....

 • Firma SWN nabízí krásné schody nejen v ČR

  Krásné a masivní schodiště je vždy srdcem každého domu. Uvažujete, že si postavíte svůj vysněný rodinný dům? Jistě by v něm nemělo v žádném případě chybět výjimečné schodiště, které okouzlí každého...

 • I bazén potřebuje údržbu

  I přesto, že z bazénu plynou povětšinou samé výhody, může se stát, že někdo bude brát jeho údržbu jako jednu z jeho hlavních nevýhod. Po lidech koluje fáma, že udržovat bazén v dobré kondici je velmi...

 • I bydlení potřebuje osvěžit

  Zvažujete čím si udělat radost nebo dopřát rodině společný dárek, který si všichni budou moci užít. Jednou z množností je vybavit svůj dům či byt novým kusem nábytku, který osvěží domácnost, a...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top