Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Hudba

23. duben 2012

Nalaďte se na festivalové léto na Aprílesu

Festival AprílesNemůžete se dočkat letních festivalů? Tak to si nesmíte nechat ujít Apríles! Již druhý ročník tohoto multižánrového festivalu se uskuteční v sobotu 28.4. v pražské Stromovce. Jedná se  o festival studentský, ale zváni jsou všichni bez rozdílu věku.

Především všichni, kteří si chtějí po studené zimě rozproudit v žilách krev, oslavit příchod jara a naladit se na festivalové léto.

Apríles je zahřívacím kolem pražského Majálesu a jeho součástí proto budou, kromě hudebního programu, i různá zábavná vystoupení a workshopy. Stejně jako minulý rok nebudou chybět vystoupení kandidátů na krále Majálesu, kteří budou svými proslovy usilovat o upoutání přítomných studentů a získání jejich hlasů.

Festival se rozjede od 13:00 zábavnými vystoupeními a workshopy. Budete tak moci shlédnout vystoupení jojařů, šermířů, tanečníků, nebo přehlídku Check Czech Fasion a vyzkoušet si třeba skákací boty nebo šlapací auta. 

Od 15:00 začne hudební program. Těšit se můžete na sedm kapel různých žánrů. Zahrají divocí Hentai Corporation, City of Autumn kombinující elektroniku, zpěv a rap, rockově alternativní Merely Wild, punk-rockoví BoneBroke, metal-hardcoroví Selfe-Defence a také kapely Segment a Sycamore Tree, které si v prvním kole hlasování zvolili sami návštěvníci.  Chystá se i vyhlášení výsledků druhého kola hlasování, které rozhodne o tom, jaká z vystupujících kapel si zahraje na pražském Majálesu. Dále bude výhercům soutěže o 2 lístky na Majáles, která proběhne v nejbližších dnech na Facebooku, slavnostně předána jejich výhra. Nezapomeňte proto Apríles na Facebooku sledovat, ať vás soutěž nemine! Festival uzavře vystoupení skupiny Ordures, která všechny oslní svojí led-fire show.

Ještě váháte, jestli na festival zavítat? Pak vás snad přesvědčí pomyslná třešinka na dortu. Festival je totiž laděn v ryze přátelském duchu a jeho cílem není zisk, tudíž nezaplatíte ani vstupné. První letošní open-airový festival v prostředí zeleně pražské Stromovky v areálu Šlechtovka se koná 28. dubna. Určitě si jej nenechte ujít!

Více o festivalu na: www.apriles.cz

  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Akce "Konec pololetí"

  První školní pololetí je již nadobro uzavřeno a zbývá jen rozdat vysvědčení. To se stane ve čtvrtek 31.1. Ať už byl pro vás tento půlrok více či méně úspěšný, je nasnadě jeho konec oslavit. Vždyť to, co...

 • Animé v Chapeau Rouge

  Brněnská kapela Animé zahraje 24. ledna v Chapeau Rouge. Pokud skupinu neznáte, začtěte se do následujícího článku, ve kterém se dozvíte se v něm něco o historii skupiny i hudbě, kterou hraje....

 • Chinaski vyráží na druhou tisícovku koncertů!

  Podzimní turné výjimečné počtem vystoupení začíná již 1. listopadu. Chinaski zahájí svůj ,,Klubový speciál 2 - pokračujeme“ v  Kamenici.  Svůj poslední koncert tohoto roku odehrají  15.12. v Sušici. I...

 • Co přinese akce t-music Back to School

  Po loňském velmi úspěšném prvním ročníku se akce t-music Back to School vrací nejen do Prahy. Letošní rok přinese více interpretů a spoustu zábavy nejen hudební. Na co se tedy můžeme v Praze na...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top