Chyba
 • Chyba při nahrávání kanálu

Hudba

25. září 2012

Open Air Strahov otevře nový semestr

Open Air StrahovCo? Open Air Strahov. Kde? V areálu strahovských studentských kolejí (v ulici Chaloupeckého). Kdy? Už tuto středu 26.9. od 14:00. Proč tam nesmíte chybět? Protože na parkovišti mezi bloky kolejí a pod sportovišti ČVUT na vás čeká nejen spousta zábavy, muziky, ale i nových přátel. A to všechno úplně zdarma.

Open Air Strahov je hudebním festivalem s dlouholetou tradicí pořádaným u příležitosti začátku nového akademického roku. První ročník festivalu se konal již v roce 1994 a jeho zřejmě nejznámějším interpretem byl Visací zámek. Vloni na festivalu vystoupila např. skupina Kryštof, David Kraus a band nebo Vagynyny Dy Praga, které ostatně potěší návštěvníky festivalu i letos. Vystoupí hned první ve 14.00 hodin.

Dalším bodem programu bude vystoupení ska kapely Tleskač v 17:00 hodin, vystoupení skupiny Sunshine v 18.30, skupiny Support Lesbiens ve 20.10 a skupiny Midi Lidi v 21:50. Všechny tyto koncerty se odehrají na Open-air stage, další zábavu pak nabídne Klub 007, kde v osm hodin večer vystoupí Broum Band a v půl desáté Civilní obrana.

Letošní ročník festivalu je již šestnáctý v pořadí a vzhledem ke složení kapel, s jakým přichází, lze očekávat, že bude minimálně stejně tak úspěšný jako ročníky předchozí. Martin, jeden ze skalních fanoušků festivalu říká: „Když jsem byl prvním rokem studovat v Praze, otevíral se přede mnou zcela nový svět, který jsem neznal. A jednou z prvních akcí v Praze, která se konala, byl Strahov Open Air. Už jen příjezd na místo konání, kdy se člověk s obtížemi vejde do čtvrtého autobusu, který je přeplněn diváky, musel ohromit. Tisíce lidí přihlížejících pod pódiem, z oken kolejí, či jen sportujících na přilehlých hřištích, obsypané stánky s občerstvením a k tomu hudba známých i začínajících kapel. Ta atmosféra se zkrátka musí zažít a někteří z nás se tak tam chystají již pošesté…"

S Martinem nemůžeme než souhlasit, ta atmosféra se prostě musí zažít.  Škola teprve začíná, všichni mají dostatek sil, elánu a chuti bavit se a seznamovat. Takže pokud si i vy chcete okusit, jak chutná pravý studentský život, nebo si chcete jen poslechnout některou s kapel, přijďte ve středu na Strahov.

{cmap}

Foto: www.cvut.cz

Komentáře  

 
# Open Air Strahov otevře nový semestr - City ZoneAlexandria 2019-09-17 01:40
I see you don't monetize cityzone.cz, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website (they
approve all websites), for more info simply search in gooogle: murgrabia's
tools

Feel free to visit my web-site ... BestLucy: [censored]s://F ollowAmbrose.bl ogspot.se
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Kam zajít dál?

 • Akce "Konec pololetí"

  První školní pololetí je již nadobro uzavřeno a zbývá jen rozdat vysvědčení. To se stane ve čtvrtek 31.1. Ať už byl pro vás tento půlrok více či méně úspěšný, je nasnadě jeho konec oslavit. Vždyť to, co...

 • Animé v Chapeau Rouge

  Brněnská kapela Animé zahraje 24. ledna v Chapeau Rouge. Pokud skupinu neznáte, začtěte se do následujícího článku, ve kterém se dozvíte se v něm něco o historii skupiny i hudbě, kterou hraje....

 • Chinaski vyráží na druhou tisícovku koncertů!

  Podzimní turné výjimečné počtem vystoupení začíná již 1. listopadu. Chinaski zahájí svůj ,,Klubový speciál 2 - pokračujeme“ v  Kamenici.  Svůj poslední koncert tohoto roku odehrají  15.12. v Sušici. I...

 • Co přinese akce t-music Back to School

  Po loňském velmi úspěšném prvním ročníku se akce t-music Back to School vrací nejen do Prahy. Letošní rok přinese více interpretů a spoustu zábavy nejen hudební. Na co se tedy můžeme v Praze na...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top