Chyba
  • Chyba při nahrávání kanálu

Aktuality

21. prosinec 2012

Tipy na Silvestra, které mohou být legendární

Napsal Marek Novák

Silvestr v PrazePokud zatím ještě nejste rozhodnuti co podniknete na Silvestra, přinášíme pro snadnější rozhodování náš redakční tým pár tipů kam zajít a co podniknout. Nechte se inspirovat a můžete zažít legendární zážitek, na který nezapomenete do konce života. Můžete prohýřit noc na parketě, podívat se do kina či divadla nebo si užít konec roku na soukromé párty.

Silvestr na parníku

Silvestra můžete oslavit netradičně plavbou po Vltavě. Novoroční přípitek vás čeká v doprovodu ohňostroje a společnosti Karlova mostu. Více informací, včetně široké nabídky a ceníku, najdete na stránkách www.parnik.cz.

Pro milovníky hudby

Na své si přijdou i milovníci hudby. A je jedno jaké, speciální program má Státní opera i kluby (v Rock Café je vstup neomezený, lidé mohou přijít a odejít, jak se jim zachce; do Paláce Akropolis budou potřebovat lístek pánové).

Zajděte do divadla

Poslední den v roce můžete zajít odpoledne také do divadla. Speciální silvestrovský program má např. divadlo Metro nebo Hybernia, které uvede silvestrovskou komedii O Lásce.

Filmová noc

Pro filmové fanoušky nabídne pražská Lucerna letos opravdovou lahůdku. Návštěvníci budou moci shlédnou  jedinečnou filmovou projekci „Cirque du Soleil: Vzdálené světy 3D“ od Andrew Adamsona a Jamese Camerone.  Po trojrozměrném zážitku si budete moci uspokojit své chutě na rautu v prostorách nádherného Mramorového sálu. Následně na vás čeká DJ´s Dance Party v kinokavárně až do novoročního přípitku, který bude stát za to. Oficiální stránky akce www.silvestrovskycirkus.cz .

Soukromá párty

Pokud vám na Silvestra příliš nesedí hlučné prostředí hospod, barů a diskoték, ale přesto byste rádi strávili začátek nového roku se svými přáteli, uspořádejte soukromou párty doma. Věřte, že se zaručeně začnete bavit už ve chvíli, kdy se sejdete za účelem společného nákupu občerstvení nebo společného zdobení místnosti, ve které budete trávit večer, noc a ve které se možná i v brzkých ranních hodinách uložíte ke spánku. A jaký zvolit program na večer? Začít můžete třeba hrou Activity nebo Twister, pokračovat třeba hrou na kytaru a v případě příznivých sněhových podmínek se můžete jít i povozit se na igelitech z nedalekého kopečka.

Užijte si hory

Neradi trávíte Silvestr ve městě? Vyražte s přáteli na hory, využijte možnosti večerního lyžování a poté příjemně unaveni usedněte k roztopenému krbu, talíři chlebíčků a sklence vína. Po půlnoci neopomeňte využít toho, v jakém prostředí se nacházíte a seberte odvahu na krátkou koupel ve sněhu. Přestože vám možná bude trochu zima, zaručeně budete na tento Silvestr ještě dlouho vzpomínat.

Netradiční kluby

Mezi další netraniční tipy patří zajisté místa pro G a L komunitu jakými je také Club Friends, který si i letos pro návštěvníky přichystal silvestrovský program, který startuje od 19ti hodin. V plánu je karaoke, ohňostroj a spousta zábavy. Každý dostane welcome drink a bude se moci nechat vyfotit se svými přáteli. Vstupné na místě je 190 korun, v předprodeji 150 korun a těšit se můžete na pět dj´s star.

Letošní silvestrovská Freedom night se uskuteční v Music Clubu Chameleon. Za vstupné v předprodeji za 100 korun, na místě za 150 korun, návštěvníci obdrží welcome drink, zábava se bude točit kolem karaoke, proslavené dj´ky Henriette a k ránu bude připravený guláš pro vytrvalce.   

Ať už se necháte inspirovat na Silvestra naší nabídnout nebo zvolíte jiný program, přeje Vám celá redakce pohodové prožití posledního dne a noci v roce a úspěšný vstup do nového roku 2013.

Komentáře  

 
# čtěte co platíteJana 2013-12-30 17:14
Moje zkušenost:zakou pila jsem pro dceru a jejího přítele Silvestr na parníku v Praze,ihned zaplatila,ale z rod. důvodů museli neodkladně odcestovat domů.Po několika emailech,kdy jsem se snažila stornovat rezervaci,mi bylo zděleno,že bohužel,ale peníze 5 400 Kč-nevrátí.Tak bacha,kde co kupujete.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Tipy na Silvestra, které mohou být legendární - City ZoneMartina 2017-05-15 23:58
Glad to be one of several visitants on this awe inspiring web site :
D.

My blog severe foot - [censored]://pu rpleworker8977. wordpress.com/: [censored]://pu rpleworker8977. wordpress.com/2 015/06/27/is-ha mmer-toe-surger y-painful -
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Tipy na Silvestra, které mohou být legendární - City ZoneCeleste 2018-03-08 01:37
I have checked your blog and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but there is a tool that
can help you to create 100% unique articles, search for; Best article rewritwer
Ercannou's essential tools

my page: DemetraChief: [censored]s://H ermanTalks.jimd o.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Lifestyle

Přivítejte podzim stylově

Zdá se, že letošní podzim přichází v podobě krásných slunečných dnů, a tak byste ho i vy měli přivítat ve velkém stylu. Jak? Vyjděte mu naproti v nových luxusních botách. Kupte si obuv, která vám zpříjemní už tak krásné podzimní dny a i následující dny zimní.

Číst dál...

Holešovice Fashion Market

Rozčiluje vás konzum, nesnášíte konfekci a nechcete vlastnit stejné doplňky jako všichni ostatní kolem vás? Toužíte být originální a chcete se stát majiteli hezkých, originálních a vtipných věcí za přijatelné ceny? Pak je tu Holešovice Fashion Market právě pro vás.

Číst dál...

Mezi námi

Kalendář událostí v měsíci

Cestování a Outdoor

Mapa restaurací v Praze

Mapa restaurace v Praze

top