Aktuality

21. září 2012

Kurzy lezení, golf a další akce zdarma

Měsíc zdravé šestkyStále jste ještě nenavštívili žádnou z akcí, které jsou každý den zdarma pořádány na území Prahy 6? V tom případě si pospěšte, neboť Měsíc zdravé šestky končí s posledním zářijovým dnem.  Nevíte-li si rady s výběrem aktivity, do které se zapojit, v následujícím článku najdete několik tipů.

Umění

Pokud jste fanouškem umění a rádi něco vyrábíte, určitě se vydejte malovat na keramiku do tvůrčí kavárny Vypálené koťátko v Mařákově ulici, kde budou k dispozici drobné keramické kusy k vymalování zdarma. Hotové výrobky budou do týdne vypáleny a vy si je budete moci odnést domů na památku.  

termín akce: 25.9., 10.00–21.00 hodin

Pro ty, kteří by rádi vyzkoušeli různorodé výtvarné techniky, připravil Atelier Kaštan v Bělohorské ulici Výtvarné kurzy a přislíbil zapůjčení pomůcek i materiálu zdarma.

termín akce 24.9., 19.00-21.00 nebo 25.9., 10.00-12.00

Sport

Ženám, kterým se stále nedaří zhubnout, nabízí Contours (fitness pro ženy ve 30 minutách) snadné řešení. Zve je do svého sídla v ulici Bělohorská 126, kde mohou pod vedením zkušené trenérky snadno shodit přebytečná kila.

termín akce: 24.9., 11.00–11.30

Atraktivní zábavu v podobě kurzu lezení na umělé stěně nabízí v ulici Pod Juliskou Horoguru. Dostavíte-li se na začátek program ve sportovním oblečení a sálové obuvi, budete si moci vyzkoušet lezení po stěně, naučíte se jak se navázat na lano, jak se jistit, ale třeba i to, co je to bouldering.

termín akce: 25.9., 14.00–15.30

Láká vás nějaký méně nebezpečný sport než lezení? Pak vyzkoušejte golf v golfovém areálu Driving Divoká Šárka. Veškeré pomůcky zde dostanete zdarma k zapůjčení a základy golfu vás provede golfový trenér.

termín akce: 30.9., 12.00-15.00

Kultura

Poněkud netradiční program nabízí Muzeum Stará Čistírna, které je umístěno v památkově chráněném areálu staré čistírny odpadních vod v Papírenské ulici. Toto muzeum láká na prohlídku podzemí provozní budovy čistírny a slibuje, že návštěvníky seznámí s historií stokování a čištěním odpadních vod.

termín akce: 28.9. v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00

Více informací o všech pořádaných akcích můžete nalézt na www.zdravasestka.cz. Na těchto stránkách se také můžete dozvědět, že do celé akce se zapojilo celkem 48 organizací, díky kterým si obyvatelé Prahy 6 (a nejen oni) mohou během měsíce září vyzkoušet přes 300 různých aktivit. To, která je zaujme, nadchne a které se rozhodnou i nadále věnovat je pak už jen na nich.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Lifestyle

Jak být díky předpovědi počasí za vodou

Chystáte se na výlet a nevíte, zda zvolit delší či raději kratší trasu, zabalit pláštěnky nebo si na trase vyhledat vhodnou restauraci, ve které byste se mohli ukrýt před deštěm? Zkrátka, hodilo by se vám vědět, jaké bude v příštích hodinách počasí? Žádný problém.

Číst dál...

Grilování v létě i v zimě? Proč ne!

Jste příznivci grilování, teplých letních nocí strávených s přáteli venku na zahradě za zvuků kytary a obklopeni vůní čerstvě ugrilovaného masa?  Pokud ano, pak zajisté nyní strádáte a při pohledu na fotografie z prázdnin trpíte mírnými abstinenčními příznaky. Zbytečně!

Číst dál...

Mezi námi

top