Aktuality

21. září 2012

Kurzy lezení, golf a další akce zdarma

Měsíc zdravé šestkyStále jste ještě nenavštívili žádnou z akcí, které jsou každý den zdarma pořádány na území Prahy 6? V tom případě si pospěšte, neboť Měsíc zdravé šestky končí s posledním zářijovým dnem.  Nevíte-li si rady s výběrem aktivity, do které se zapojit, v následujícím článku najdete několik tipů.

Umění

Pokud jste fanouškem umění a rádi něco vyrábíte, určitě se vydejte malovat na keramiku do tvůrčí kavárny Vypálené koťátko v Mařákově ulici, kde budou k dispozici drobné keramické kusy k vymalování zdarma. Hotové výrobky budou do týdne vypáleny a vy si je budete moci odnést domů na památku.  

termín akce: 25.9., 10.00–21.00 hodin

Pro ty, kteří by rádi vyzkoušeli různorodé výtvarné techniky, připravil Atelier Kaštan v Bělohorské ulici Výtvarné kurzy a přislíbil zapůjčení pomůcek i materiálu zdarma.

termín akce 24.9., 19.00-21.00 nebo 25.9., 10.00-12.00

Sport

Ženám, kterým se stále nedaří zhubnout, nabízí Contours (fitness pro ženy ve 30 minutách) snadné řešení. Zve je do svého sídla v ulici Bělohorská 126, kde mohou pod vedením zkušené trenérky snadno shodit přebytečná kila.

termín akce: 24.9., 11.00–11.30

Atraktivní zábavu v podobě kurzu lezení na umělé stěně nabízí v ulici Pod Juliskou Horoguru. Dostavíte-li se na začátek program ve sportovním oblečení a sálové obuvi, budete si moci vyzkoušet lezení po stěně, naučíte se jak se navázat na lano, jak se jistit, ale třeba i to, co je to bouldering.

termín akce: 25.9., 14.00–15.30

Láká vás nějaký méně nebezpečný sport než lezení? Pak vyzkoušejte golf v golfovém areálu Driving Divoká Šárka. Veškeré pomůcky zde dostanete zdarma k zapůjčení a základy golfu vás provede golfový trenér.

termín akce: 30.9., 12.00-15.00

Kultura

Poněkud netradiční program nabízí Muzeum Stará Čistírna, které je umístěno v památkově chráněném areálu staré čistírny odpadních vod v Papírenské ulici. Toto muzeum láká na prohlídku podzemí provozní budovy čistírny a slibuje, že návštěvníky seznámí s historií stokování a čištěním odpadních vod.

termín akce: 28.9. v 10.00, 12.00, 14.00 a 16.00

Více informací o všech pořádaných akcích můžete nalézt na www.zdravasestka.cz. Na těchto stránkách se také můžete dozvědět, že do celé akce se zapojilo celkem 48 organizací, díky kterým si obyvatelé Prahy 6 (a nejen oni) mohou během měsíce září vyzkoušet přes 300 různých aktivit. To, která je zaujme, nadchne a které se rozhodnou i nadále věnovat je pak už jen na nich.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Lifestyle

Cestovatelský festival Kolem Světa

Ve dnech 23. a 24. března 2013 se v Praze bude konat již 20. cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který přivítá mnoho známých tváří. Cestovatelé a fotografové na festivalu představí své nejzajímavější cestovatelské zážitky formou komentovaných projekcí a přednášek.

Číst dál...

Kachlová kamna a čím v nich zatopit

Jaro se zdá být za dveřmi, ale stále ne a ne překročit práh? Je vám doma zima a při pohledu z okna necítíte žádný hřejivý pocit? Napadlo vás někdy, že nemusíte čekat, až vás zahřejí první jarní paprsky, ale že můžete využít i jiných zdrojů tepla? Co takhle zatopit si doma v opravdových kamnech?

Číst dál...

Mezi námi

top