Články

8. červen 2012

Festival Police for people v Letňanech

festival Policie for peopleStrávit čas v přítomnosti policie může být pro většinu lidí  noční můrou. Už jen při té představě se kdekomu rozklepou kolena a orosí potem čelo. A to si představte, že se takovému setkání vystavíte dobrovolně a ještě s úsměvem na tváři. Ptáte se proč byste to dělali? Odpověď je jednoduchá, přece kvůli příjemně strávené neděli.

Ne, nejedná se o hloupý vtip, ale o událost, kterou pořádá Městská policie Praha a Policie ČR ve spolupráci s Magistrátem hl.města Prahy a Občanského sdružení Klubu VIP-IPA.

V neděli 10.června se v PVA Letňany koná festival Den s policií spojený s hudebním festivalem Police for people.

Celá akce začíná v 9 hodin a až do 15-té hodiny se můžete těšit na ukázky zásahů jednotlivých policejních složek jako například zásahové jednotky, jízdní policie, policejních psů a pod. Pro ty co rádi sledují akční filmy a stojí o to vidět nějakou tu akci i v reálném životě budou připraveny zajímavé ukázky jako např.slaňování z vrtulníku, seskok padákem, zadržení ujíždějícího vozidla a spoustu dalších.
Pořadatelé mysleli i na děti, a tak během jednotlivých ukázek bude hrát dětská oblíbená hudební skupina Kašpárek v rohlíku. Děti si také budou moci zasoutěžit o zajímavé ceny v řadě her a soutěží, vyzkoušet skákací hrad anebo horkovzdušný létající balón.

Od 15 hodin začne hudební festival Police for people, kterého se zúčastní interpreti a skupiny zvučných jmen jako je sympatický písničkář Tomáš Klus, zpěvačka Markéta Konvičková s kapelou, dále populární slovenská skupina No Name, skupina Chinaski, Děda Mládek Illegal Band, Legendy se vrací a Rybičky 48. 
Celým dnem bude provázet oblíbený moderátor Petr Šiška a další pozitivní informací je, že vstup je zdarma.

Více informací naleznete na www.policeforpeople.cz

Komentáře  

 
# Festival Police for people v Letňanech - City ZoneCaleb 2015-01-31 22:04
Thank you, I have recently been looking for info
about this subject for ages and yours is the best I've found out till now.
However, what about the bottom line? Are you positive concerning the supply?


Here is my page: sex shop Valencia: [censored]://ww w.lolatoys.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# City Zone - magazín a průvodce městem - City ZoneLuz 2017-06-07 05:06
Glad to be one of many visitors on this awful internet site :D.


Feel free to surf to my blog post ... cause foot, lamentabletheor 46.over-blog.co m: [censored]://la mentabletheor46 .over-blog.com/ 2015/04/true-le g-length-discre pancy-testing.h tml,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

top